ROZBLOKOWYWANIE ZAMKÓW WE WSZYSTKICH MODELACH SAMOCHODÓW

Naprawa zablokowanych zamków

W dzisiejszych czasach większość samochodów jest otwieranych centralnym zamkiem sterowanym pilotem, w wyniku czego zamki fizycznie nie są używane. Wpływa to na szybsze psucie się zamków, np.: zamki bagażnika, które są skamieniałe przez bród zarzucany z pod kół samochodu. Zamki, stacyjki składają się z wielu drobnych elementów, które muszą ze sobą współgrać, wystarczy, że jeden element się zepsuje i zamek jest zblokowany.

W TAKIEJ SYTUACJI ZAMKI, STACYJKI SĄ ROZBIERANE NA CZĘŚCI PIERWSZE, NAPRAWIANE A ZEPSUTE ELEMENTY WYMIENIANE.

Wymiana zablokowanych zamków

Jednak nie wszystkie zablokowane zamki można naprawić, niektóre, po wielu latach nie używania są już tylko do wymiany, niektórych stacyjek także nie można rozebrać ,żeby naprawić.

ZAMKI I STACYJKI W TYM PRZYPADKU SĄ WYMIENIANE NA NOWE ORYGINALNE CZĘŚCI.

Usuwanie szkód powłamaniowyh

Po próbie kradzieży i włamaniu  się do samochodu w 99% zamki i stacyjki są tak połamane, że  nie dają się uruchomić. Zazwyczaj są one wymieniane na nowe oryginalne części a zamek stacyjki jest kodowany pod klucz klienta, ponieważ w kluczu jest immobilizer pozwalający odpalić samochód.

USŁUGA NAPRAWY WYKONYWANA W MIEJSCU GDZIE STOI SAMOCHÓD, BEZ POTRZEBY PRZEWOŻENIA LAWETĄ SAMOCHODU DO WARSZTATU CZY SERWISU.

Wystawiane faktury VAT są akceptowane przez firmy ubezpieczeniowe w Polsce i za granicą.

w branży od 1991roku...

Projekt i realizacja: StudioArt.biz