DORABIANIE KLUCZY DO WSZYSTKICH MAREK SAMOCHODÓW

Kodowanie kluczy z Immobilizerem

Większość samochodów od 1995 roku miała  zabezpieczenie - immobilizer. Na dzień dzisiejszy wszystkie samochody mają immobilizer czyli elektronikę umieszczoną w główce klucza, bez której odpalenie samochodu jest NIE MOŻLIWE.

KODOWANIE WSZYSTKICH TYPÓW IMMOBILIZERA PRZY DORABIANIU KLUCZY NASTĘPUJE PRZY UŻYCIU ZAAWANSOWANYCH TECHNOLOGICZNIE URZĄDZEŃ

Klonowanie kluczy

Klonowanie kluczy to nic innego jak dorabianie klona z istniejącego klucza. W przypadku gdy mamy tylko jeden klucz i brakuje nam zapasowego, gdy klucz się złamie  lub po prostu "zużyje".

KLONOWANIE KLUCZY NASTĘPUJE PRZY UŻYCIU SPECJALISTYCZNYCH MASZYN

Dorabianie kluczy bez wzoru (według zamka)

W sytuacji gdy zgubimy klucz, zostanie nam ukradziony a nie mamy klucza zapasowego, także nie zostaniemy bez pomocy. W takiej sytuacji klucz jest dorabiany według zamka drzwiowego, bagażnika lub stacyjki w zależności od marki i modelu samochodu.

DORABIANIE  KLUCZY BEZ WZORU JEST PODPARTE PROFESJONALIZMEM I WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM

Czytanie kodu PIN

Kod PIN potrzebny jest do kodowania i dorabiania kluczy, do  niektórych marek i modeli samochodów. PIN zazwyczaj jest w dokumentacji samochodu (książce serwisowej), jeżeli nie mamy dokumentów, wówczas w niektórych markach możemy kupić kod w serwisie według numeru nadwozia. Do większości modeli można odczytać PIN przy użyciu odpowiedniego sprzętu.

CZYTANIE  PIN KODU ODBYWA SIĘ PRZY UŻYCIU NAJNOWOCZEŚNIEJSZYCH KOMPUTEROWYCH  MASZYN  SPECJALISTYCZNYCH


w branży od 1991roku...

Projekt i realizacja: StudioArt.biz